Koncept na dar dla fanatyka kina

Udostępnij

Koncept na dar dla fanatyka kina

Wszystek z nas zna osobnika kto spędza tony czasu w kinie, ewentualnie na sofie oglądając filmy w małym ekranie Ta jedyna dla nas dziewczyna umie godzinami wspominać o swoich nieocenionych filmach, gwiazdorach, i nawet niektórych historiach lub ścieżkach dźwiękowych towarzyszącym filmom. Odpowiedź na wypytywanie co zakupić takiej jednostce nadstawia się właściwie samo – postaw na prezent dla kinomana, odpowiednio od zawodowców ze ZDRAP.to!

Sprawdzona niespodzianka!

Co stwierdzisz na podarunek, który nie jeno wywołuje olbrzymią uciechę, ale i znakomicie wygląda będąc atrakcyjnym wykończeniem wyposażenia lokum? Pobrzmiewa zachęcająco? Postery zdrapki od ZDRAP.to to prawdziwie interaktywny składnik umeblowania biurowca. Właściciel plakatu nie tylko miło przeżywa czas przeżywając następne tytuły, wszak i może świetnie bawić się obnażając zakamuflowane pod zdrapką pola. Pod zdrapkami zakamuflowane są atrakcyjne plastyki nawiązujące do któregokolwiek spośród tytułów. Poster po skończonym zdrapaniu znakomicie pasuje do ram na obrazki dostępnych w najpopularniejszych biznesach i może z dumą wisieć na wolnej ścianie, w każdym lokalu.

Polski owoc najwyższej wartości

Plakaty zdrapki z firmy ZDRAP.to to 100% polskie produkty. Opracowywane przez łódzkie studio, wydawane w polskiej drukarni na rodzimym papierze. Stawiają na jakość przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Gwarantujemy, że takie plakatu nie powstydziłby się żaden z Twoich sąsiadów, lub przyjaciół.